«1...1112131415...19»

Felhasználó
10 éve
10 év múlva a call off duty... :D
QEFPCUtvAwMGVggYEgVQ
QE9ACUtvAwMAAlNPQgVQ
Stickman_Warfare_2012.12.14._13-56-22_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
getbanner.php?n=Zsolt35
Untitlsssed_1_copy.jpg

Felhasználó
10 éve
Akkor most mi lesz a moddal?
QEFPCUtvAwMGVggYEgVQ
QE9ACUtvAwMAAlNPQgVQ
Stickman_Warfare_2012.12.14._13-56-22_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
getbanner.php?n=Zsolt35
Untitlsssed_1_copy.jpg

Felhasználó
10 éve
mi lenne.most jelenleg nem ezt csinálom. Mert nem szeretek napokig 1 modot csinálni.Most a dathrun1-et csinálom majd utána folytatom a crysis 2-öt.

Felhasználó
10 éve
Figyelj! Ő 200 modba belekezd és utáűnna sose fejezi be :D
getbanner.php?n=gyilkoska202
special_banner.php?gyilkoska202&Klan:%20-*MG*-%20Magyar Garda%20&5818%20kill&Helyezes:435.

en-1-combined-r.png

Felhasználó
10 éve
jol van gyilkoska ezt megszivtad elég szépen én eddig 3-4 modot csináltam 2-öt eben a évben pl a portal mod 1- valamint a warII demot. Csak tudod nekem is kell suliba járni most nem leszek ithon 4 napig én is fojtón úton vagyok mint a távirat. Igy örülök ha hétvégén van időm rá pár óra. De tudtommal te még 1 modot sem csináltál.Ja meg amikor van szabad időm akkor 90%-hogy más játékokkal játszok pl crysis,bf,cod.

Felhasználó
10 éve
jol van gyilkoska ezt megszivtad elég szépen én eddig 3-4 modot csináltam 2-öt eben a évben pl a portal mod 1- valamint a warII demot. Csak tudod nekem is kell suliba járni most nem leszek ithon 4 napig én is fojtón úton vagyok mint a távirat. Igy örülök ha hétvégén van időm rá pár óra. De tudtommal te még 1 modot sem csináltál.Ja meg amikor van szabad időm akkor 90%-hogy más játékokkal játszok pl crysis,bf,cod.
Cooooooooood XD
Call of duty-yyyyyy XD

Figyelj! Ő 200 modba belekezd és utáűnna sose fejezi be :D
Ez besz*ptad gyilkoska! XD ;D

Legutóbb szerkesztve Zsolt35 által.

QEFPCUtvAwMGVggYEgVQ
QE9ACUtvAwMAAlNPQgVQ
Stickman_Warfare_2012.12.14._13-56-22_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
getbanner.php?n=Zsolt35
Untitlsssed_1_copy.jpg

Felhasználó
10 éve
most azon gondolkodom hogy milyen büntetése legyen gyilkoskának. Mert mostanába elég szemtelen.

Felhasználó
10 éve
most azon gondolkodom hogy milyen büntetése legyen gyilkoskának. Mert mostanába elég szemtelen.
jujujuj :D
Am melyik cod van meg neked?Nem tod véletlen honnan tom leszedni ezeket a codokat: Call of Duty 1, Call of Duty United Offensive, Call of Duty 2
QEFPCUtvAwMGVggYEgVQ
QE9ACUtvAwMAAlNPQgVQ
Stickman_Warfare_2012.12.14._13-56-22_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
getbanner.php?n=Zsolt35
Untitlsssed_1_copy.jpg

Felhasználó
10 éve
ird be a keresőbe hogy www.nosteam.ro ott van jó pár vagy ha nincs ott akkor valamilyen torrent-es oldalról szed le. Ja igan még annyi hogy a nostem.run-n a letöltéshez utorrent kell.

Legutóbb szerkesztve viktor által.


Felhasználó
10 éve
na most már adig meg nem álok még nem lesz készen a deathrun mod mert már rég készen kéne lennie.Jó hir ahogy haladok vele október végén kiadom a Deathrun 1-et.
cooltext1212214736_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

ez a pálya eleje még csak a mod neve látható de a falakon képek lesznek amin a mod épületeinek a készitése látható majd illetve jó tanácsok ahhoz hogy minél gyorsabban lehessen végig vinni a 5 nehézségi szintű pályát.
A ki induló pont
1350227481N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.png
«1...1112131415...19»